• Nasze Grupy

  Każda z naszych grup jest jedyna w swoim rodzaju, a nazwy oddają specyfikę grupy. Sale są wyposażone tematycznie w taki sposób, aby zaciekawić i rozwijać dziecięce umysły.
 • Marynarze

  Grupa powstała z myślą o dzieciach adaptujących się do przedszkola. Dzieci z radością korzystają z wbudowanego, drewnianego mini-statku, basenu kulkowego oraz zjeżdżalni. W sali znajdziemy elementy marynistyczne, które – ze względu na położenie Szczecina – pomagają poznać historię oraz legendy dotyczące morza. Kąciki tematyczne zachęcają do zabaw, m.in. drewnianą kolejką, lalkami i dużymi autami. Dostępne pomoce edukacyjne urozmaicają czas naszym najmłodszym przedszkolakom. 

 • Misiaczki

  W sali przeważają miękkie zabawki, różnego rodzaju klocki i gry dostosowane dla dzieci najmłodszych. Pluszowe misie towarzyszą  dzieciom przez cały dzień i pomagają odnaleźć się w rzeczywistości przedszkolnej. Drewniana zabudowa kącików tematycznych i przytulne wnętrze sprawiają, że każdy Misiaczek czuje się u nas dobrze i bezpiecznie. Nasze Maluszki mogą korzystać z poobiedniego wypoczynku w wyciszonej sali – czekają tam wygodne leżaczki, ciepłe poduszki i pościel. Dbamy o to, aby Misiaczki – bez względu na porę roku – codziennie korzystały z uroków naszego ogrodu podczas spacerów i zabaw ruchowych.

 • Plastusie

  W tej sali dzieci znajdą sztalugi, tablice, farby, glinę oraz wiele innych materiałów zachęcających do swobodnej działalności plastycznej. Wszystkie przybory i pomoce są na wyciągnięcie dziecięcej ręki. Dużą atrakcją jest wbudowana antresola – chętnie się tam bawimy, odpoczywamy i obserwujemy swoich kolegów „z wyższej perspektywy”. Tuż pod antresolą Plastusie mają do dyspozycji przytulny domek, który w miarę dziecięcych potrzeb zamienia się w kuchnię, sklep, a nawet scenę dla małych pacynek i kukiełek.

 • Przyrodnicy

  Jest to miejsce dla małego przyrodnika, który odkrywa świat podczas codziennych zabaw. W sali jest dużo drewnianych klocków, z których często budujemy ciekawe konstrukcje. Dzieci chętnie sięgają po zabawki edukacyjne o tematyce przyrodniczej. Duże, panoramiczne akwarium pozwala małym odkrywcom przyrody obserwować i dbać o  rybki przez cały dzień. Do dyspozycji dzieci jest tu także scena „jednego aktora”, która zachęca do artystycznych występów. Przyrodnicy podczas codziennych zabaw na świeżym powietrzu pobudzają swoją wyobraźnię w naszym przedszkolnym ogrodzie i podczas spacerów do Parku Kasprowicza.

 • Kuchciki

  W tej sali dzieci mają do dyspozycji miniaturową kuchnię, dzięki której mogą poczuć się prawdziwymi odkrywcami smaków. Tutaj przedszkolaki słuchają, obserwują, dotykają, wąchają i smakują wszystko to, co ich interesuje. Własna kuchnia i wspólne gotowanie sprawia, że nasze dzieci mają wielki apetyt, są radosne, twórcze i pełne zapału do zabaw. Podczas zabaw z gotowaniem dzieci ubierają fartuszki, czapki kucharskie i uczą się jak wykorzystywać przybory i narzędzia kuchenne. Dzięki temu nasze Kuchciki mają poczucie dobrze (i smacznie!) spędzonego czasu. 

 • Tropiciele

  W tej grupie dzieci odkrywają świat za pomocą wszystkich zmysłów – samodzielnie przeprowadzają eksperymenty i odpowiadają na różne pytania. Tutaj tropimy naukę, przyrodę, cyferki i literki. Sala pobudza do zabaw matematycznych – w każdym kącie dzieci znajdą skarbczyki matematyczne, a w nim liczydła, liczmany, miseczki i miarki.  Liczne wycieczki i podróże Tropicieli poza teren przedszkola rozwijają gotowość do podjęcia nauki w nowym środowisku szkolnym.